Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,60 zł , zmiana od tamtej pory: 8,85%

Re: Skupowanie od leszczy Piotr pięknie wydymałeś ich

Zgłoś do moderatora
Nikt nikogo nie wydymał, bo nikt nie chce kupować tych śmieciowych akcji. Swoją drogą zastanawiam się, jakie tęgie głowy w SimFabric wpadły na pomysł, żeby kąsać rękę, która karmi, i atakować PlayWay oraz Movie Games, których Lust for Darkness portowali na konsole (zapewne owo portowanie polegało na zleceniu prac jakiemuś zewnętrznemu wykonawcy, ale to oczywiście tylko domysły :) ).

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SIMFABRIC 1,46% 10,45 2022-07-04 10:19:52
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.