Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Skupili sobie akcje po 3 a o rynku zapomnieli !!!!!!!!!!

Zgłoś do moderatora
Myślę, że to było inaczej...

Sprzedali swoje akcje po 3 zł. Mieli ich dużo, więc sporo zarobili. Teraz mogą odkupić je za mniej niż połowę tej ceny.

Nie bulwersuj się tak. Giełda to nie miejsce dla ludzi nerwowych. Jak chcesz mieć spokój i pewny zysk, to trzymaj pieniądze na lokacie ;-)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SKYLINE -6,40% 0,81 2021-01-15 16:48:58
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.