Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,24 zł , zmiana od tamtej pory: 65,25%

Re: Skup akcji z rynku

Zgłoś do moderatora
Dnia 2019-08-01 o godz. 10:25 ~list napisał(a):
> No i jak tam widać, że skup furkocze pełną gębą. Dzida rakieta i odpał.. Dziękuję tym, którzy przechwycili ode mnie ten drogocenny walor i pozwolili mi zarobić na weekend w Pcimiu dolnym. Standardowo życzę mega dzidy i odpału.

I weź tą drugą, z krzyżykiem.

A standardowo to:
Pozdrowionka dla akcjonariuszy i wszystkiego najgorszego dla pesymistycznych listów ;)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SUNTECH -7,14% 0,39 2020-01-28 15:36:31
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.