Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  14,40 zł , zmiana od tamtej pory: 7,64%

Re: SKUP akcji własnych.

Zgłoś do moderatora
Skąd założenie, że to skupujący zaniża cenę, aby skupić niżej? Zazwyczaj jest tak, że firma informuje ile akcji skupiła i wydają co jakiś czas komunikaty, obowiązują też ograniczenia procentowe w ilości akcji na sesję.

Nie wgłębiałem się zbytnio w kwestie skupu na SWG, ale z tego co widzę, to nie skupują, jedynie upoważnili zarząd. Gdyby zaczęli skupować, byłoby info, wydaje mi się, że kwestia skupu jest martwa. Jeśli się mylę, będę wdzięczny za sprostowanie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SECOGROUP 0,00% 15,50 2021-10-22 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.