Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,84 zł , zmiana od tamtej pory: -32,65%

Re: skoro akcje są wart 16,50 zł wg rekomendacji BDM ?

Zgłoś do moderatora
Niektórzy chcą tu i teraz, a ta spółka perspektywiczne warta będzie pod same dywidendy do brania. Dywidendy są zamrożone tylko na czas inwestycji i mają do nich wrócić. Przypomnę, że Relpol wypłacał rok w rok i był zaliczany do typowych spółek dywidendowych. Tak bezpiecznych i perspektywicznych spółek na GPW nie ma wcale ,aż tak dużo.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RELPOL -0,38% 5,28 2022-05-16 16:26:55
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.