Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,25 zł , zmiana od tamtej pory: 20,00%

Re: Skonsolidowany raport roczny za rok obrotowy 2018

Zgłoś do moderatora
Odpalać hmm.
Firma od dawna jedzie na minusie żadnych zysków tylko straty. Według mnie jak nic szefostwo nie zrobi to się w końcu zawali.
Najlepsze to są ich wymówki kiepska koniunktura słabo na rynku a koszty ich jak na taką małą firmę a raczej firemkę kosmos .
Jak mają tak zarządzać proponuje zamknąć firme i wysłać ich do łopaty koniunktura będzie lepsza a i głupie teksty ich się skończą.
A jeśli już wzrośnie to tylko jak spekuła się tą firmą zainteresuje bo zortrax-u mają zbyt mało by solidnie zarobić.
Ech a miało być tak pięknie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IPODS 0,00% 0,30 2020-05-29 13:04:35
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.