Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  17,10 zł , zmiana od tamtej pory: -50,23%

Re: Skończyła się pewna epoka

Zgłoś do moderatora
-future. Przeciez napisalem o tym wlasnie. Oni ciagle sa w budowie tych farm ktore podpisaly ceny stale na farmy, to jest dlugi proces, to nie jest miesiac czy dwa. Zanim zaczna budowe poza aukcjami to juz dluzsza perspektywa i do tego wlasnie potrzebuja tej emisji teraz. Nie uważasz ze drukowali sobie akcje za swoje sukcesy to teraz powinni oddac(umorzyc) te akcje skoro popelnili taki kardynalny blad podpisujac az tyle umow na stale niskie ceny az na 15 lat. Te farmy, ktore beda ewentualnie budowali na wolnym rynku beda splacaly te nierentowne, ktore juz wybudowali i ktore sa jeszcze w trakcie budowy. A musisz wiedzieć ze dzisiaj budowa takiej farmy po bardzo dobrej cenie sprzedazy pradu z niej po 450 zl/MWh daje stope zwrotu takiej farmy w okolicach 10-12 lat. I jak wezmiesz pod uwage te zle podpisane umowy to chyba masz czarno na bialym ze ta firma jednak idzie w strone upadku. Myslcie ludzie, przedstawiam Wam fakty, tylko prawdziwe informacje, o ktorych niestety prezes Wam nie powiedzial. Nie dajcie jutro nabrac sie na ten rajd do gory. To jest czas na wyrzucenie papieru a nie jego kupowanie. Tutaj bedzie na stale ponizej 15 zl za akcje, zejdzie nawet ponizej 10 o ile spolka nie zbankrutuje, tak bynajmniej mysle na podstawie analizy ich biznesu. Ta emisja pozwoli im przezyc kolejne lata, ale to bedzie powolny proces upadku tej firmy. Nie pozwolmy brac prezesom wysokich pensji i dalej nas doic. Nie kupujmy tych akcji i nie bierzmy udzialu w tym dodruku. Niech sami sobie kupia te akcje, tylko ciekawe za co

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
COLUMBUS -4,38% 8,51 2022-05-18 17:04:37
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.