Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  15,99 zł , zmiana od tamtej pory: -44,09%

Re: Skończyła się pewna epoka

Zgłoś do moderatora
WP.PL, 18 grudnia 2020 16:02

Projekty farm PV Columbus Energy o mocy 19,19 MW wygrały w aukcji OZE
Podziel się Tweetnij Komentuj

Spółki zależne Columbus Energy realizujące 21 projektów farm fotowoltaicznych o łącznej mocy 19,192 MW wygrały aukcję na sprzedaż energii ze źródeł odnawialnych, podała spółka.

Aukcję wygrało m.in. 12 spółek wchodzących w skład grupy kapitałowej Columbus, tj.: SPower JSK 3 Sp. z o.o., SPower KKM Sp. z o.o., SPower Tomaszówka Sp. z o.o., SPower Ujazd Sp. z o.o., SPower WDW Sp. z o.o., Bioenergia Podlasie Sp. z o.o., Ecowolt 6 Sp. z o.o., Evercon Sp. z o.o., Greenprojekt 18 Sp. z o.o., SPower Giżycko Sp. z o.o., SPower Węgliska Sp. z o.o., SPower Zambrów I Sp. z o.o., realizujące 21 projektów farm fotowoltaicznych o łącznej mocy 19,192 MW" - czytamy w komunikacie.

Ceny sprzedaży zaoferowane w aukcji zawierają się w przedziale od 222,87 zł/MWh (cena minimalna) a 268,88 zł/MWh (cena maksymalna). Sprzedaż energii będzie następować w latach 2021-2037, podano także.

Columbus Energy podaje, że jest liderem rynku mikroinstalacji fotowoltaicznych w Polsce. Spółka jest notowana na rynku NewConnect.

Źródło: money.pl

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
COLUMBUS -2,30% 8,94 2022-05-17 16:18:54
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.