Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  35,16 zł , zmiana od tamtej pory: 107,62%

Re: Skasowana drugą część wątku. TradingPolisch

Zgłoś do moderatora
Jak widać, autor niedoszacował sytuacji, bo nie było jeszcze wojny. Dobrze rozumiem? Problemów z rozwojem jest mnósteo, z finansowaniem na czele. Bo węgiel jest bee i unii w głowie tylko zielono. Ale w ostatnim czasie widać lekką zmianę w polityce. Jest beee i OZE jest najbardziej zielone. Ale, róbmy te porządki wolniej i bez rozgłosu wydobywajmy więcej. Ja tak odbieram te newsy i puszczanie oka do utrzymania status quo. Jak to leciało? Niechętnie, ale zagłosuję na tak...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BUMECH -0,27% 73,00 2022-08-12 17:03:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.