Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  17,00 zł , zmiana od tamtej pory: 28,82%

Re: Skarbiec rośnie?

Zgłoś do moderatora
Dnia 2019-11-12 o godz. 20:41 ~Toksyn napisał(a):
> Lartiq TFI właśnie stracił licencję za udział w aferze GetBacku i wylatuje z rynku.
> Jeśli wierzysz w profesjonalizm i uczciwość Skarbca wobec udziałowców i klientów, to jest dobra wiadomość. Lartiq TF ma nóż na gardle, więc stoi na słabej pozycji w negocjacjach. Może być z tego dobry interes dla Skarbca pod warunkiem, że dobrze prześwietlą jakie aktywa przejmują.
> Jeśli nie wierzysz w uczciwość i profesjonalizm Skarbca, to jest w takim razie zła wiadomość. Robią interes z ludźmi, którzy wydymali własnych klientów. Nie wiadomo, czy przejmowane aktywa nie są tykającą bombą i nie jest to kolejny przewał.
>

Chyba nie muszą prześwietlać tych aktywów, bo już od jakiegoś czasu nimi zarządzają. Skarbiec na tle innych tego typu spółek wydaje się tani i stosunkowo mało umoczony w szemrane transakcje. Na giełdzie nie ma uczciwych, więc nawet nie zastanawiałem się czy im wierzę czy nie. Natomiast, sądząc po wynikach i płaconych dywidendach, jakiś profesjonalizm posiadają.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SKARBIEC 1,39% 21,90 2020-02-18 12:59:33
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.