Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  30,20 zł , zmiana od tamtej pory: -21,19%

Re: Skąd taka podaż?

Zgłoś do moderatora
Dnia 2020-02-27 o godz. 14:52 richard_harrow napisał(a):
> A swoja akcję już sprzedałeś, czy chcesz taniej kupić, czy może kółeczka kręcisz ?
> Poniżej filmik obrazujący ludzką chorobę chamstwa, złodziejstwa i chciwości. Nie dziwię się, że tacy ludzi mają sraczkę jak usłyszą słowo "korona".
>https://www.youtube.com/watch?v=0JbMSZ9Azs4

Dobre!! Powinni przy wyjeździe z parkingu ustawić kasę fiskalną i kto ma więcej niż osób w aucie, za nad bagaż liczyć jak na lotnisku

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MLSYSTEM -1,24% 23,80 2020-04-07 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.