Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  75,70 zł , zmiana od tamtej pory: -4,89%

Re: Skąd pomysł ze akcje będą po 47zl

Zgłoś do moderatora
No właśnie w tym cały sens - akcje trzeba mieć żeby mieć prawo do dokupienia kolejnych z nowej emisji po 47 zł. Więc jesli wszyscy którzy mają akcje kupią te do których będą mieli prawo to nie zmniejszą swojego udziału procentowego w ogólnej ilości akcji.
Coś ala pp ale bez możliwości handlowania prawami poboru.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PEP -0,69% 72,00 2021-09-23 10:45:58
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.