Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  76,00 zł , zmiana od tamtej pory: -5,53%

Re: Skąd pomysł ze akcje będą po 47zl

Zgłoś do moderatora
5a.3. Zarząd jest upoważniony do dokonywania podwyższeń w ramach kapitału docelowego wyłącznie po cenie emisyjnej wynoszącej 47 (słownie: czterdzieści siedem) złotych za jedną Akcję Nowej Emisji („Cena Emisyjna”).

https://www.bankier.pl/static/att/emitent/2021-05/Wspolne_Zadanie_BIF_Mansa_202105281200278051.pdf

Masz teraz akcje ze średnią powyżej 47 zł to za jakiś czas będziesz miał możliwość obniżenia średniej kupując po 47 zł/szt. Chyba, że nie zdecydujesz się na zakup to z automatu całą Twoją pulę kupi BIF też po 47 zł/szt. Masz tak Ty, mam tak ja mają fundusze i wszyscy inni (oprócz DK i BIF) którzy mają akcje spółki.

Tak więc nie ma pp ale jest prawa pierwszeństwa przyznania akcji.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PEP -2,31% 71,80 2021-09-17 17:04:27
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.