Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  13,24 zł , zmiana od tamtej pory: -17,30%

Re: SimFabric - artykuł na Bossa

Zgłoś do moderatora
Bardzo ciekawe jest również samo podsumowanie artykułu:

Przykład SimFabric pokazuje, że entuzjastyczne dopingowanie kursowi spółki przez jej przedstawicieli nie zawsze okazuje się korzystne dla zwykłych indywidualnych inwestorów szukających okazji inwestycyjnych. Może się bowiem zdarzyć, że zostaną takimi działaniami „nagonieni” do kupna akcji, które nie okażą się dobrą inwestycją.

Inwestorzy zostali nagonieni przez zarząd SF na niedobrą inwestycję?
Czyżby w takim przypadku zarząd SF ponosił poniekąd odpowiedzialność za straty wprowadzonych w błąd inwestorów?
Stąd ten nagły atak troli wzrostowych i zasypywanie niewygodnych informacji?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SIMFABRIC 1,86% 10,95 2022-06-27 13:03:18
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.