Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,73 zł , zmiana od tamtej pory: -20,08%

Re: siłowe

Zgłoś do moderatora
Zrealizowałem zysk przy 5.8 w zeszłym roku :) sprzedałem połowę papiera od tamtej chwili dokupiłem już 2x tyle. Miałem szczęście że ktoś mega dołuje kurs , poza tym 5 groszy to dla mnie kilka tys do przodu :) Jak już wspomniałem , mam mały portfel bo praktycznie wszystko co miałem sprzedałem z lekka stratą albo mega zyskiem i wsadziłem tutaj , reszta jest na kapitale obrotowym żeby mi na wakacje zarobił :D


Lubię tę firmę bo była moim złotym strzałem w zeszłym roku tak samo jak 7fit :) i kilka innych których już na szczęście nie mam. Pozdrawiam ! :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MIRBUD -6,90% 3,78 2021-09-20 17:04:36
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.