Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,67 zł , zmiana od tamtej pory: -13,80%

Re: siłowe

Zgłoś do moderatora
tak, dla funduszy, a ruszają "budowlane". Koniunktura, pewne finansowanie/ Po wyjściu górą z ostatniego szczytu, Sternik na longa będzie pioł do przodu. Plankton będzie tylko to przyspieszał. 4-ry lata przed nami, ale już o tym pisałem. Trwa pewnego rodzaju wyczekiwanie i obawa o ew korektę na szerokim, ale nie raz już schodziliśmy płytko. Rynek ma siłę, ma pieniądz.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MIRBUD 0,37% 4,03 2021-09-23 17:00:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.