Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  181,46 zł , zmiana od tamtej pory: -31,67%

Re: shorty ewidentnie w pułapce dlaczego?

Zgłoś do moderatora
Tu nie będzie raczej skeptakularnych wzrostow. Będzie rosło powoli i potem zwala i łapanie stop lossow. W ten sposób będą zbierać akcje na dołkach. Tu trzeba regularnie kupować przy spadkach akcje i czekać na dobre wyniki i nowe gry. A wtedy kurs wyaje mi się ze wejdzie może nawet na ok 500zl.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CDPROJEKT -0,11% 124,00 2022-05-18 12:08:37
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.