Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  181,46 zł , zmiana od tamtej pory: -35,59%

Re: shorty ewidentnie w pułapce dlaczego?

Zgłoś do moderatora
Chciałbym żeby tak było. Też czekam żeby łykali w panice nawet te akcje w najbardziej absurdalnych cenach. Ale mimo wszystko nie wydaje mi się żeby przy tak dużych pieniądzach nie siedzieli tam zawodowcy którzy wiedzą co robią. To są stare lisy, ale tez czekam na taki cudbo juz mam dość. Mimo to nie oddam gnojom ani jednej mojej akcji

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CDPROJEKT -1,86% 116,88 2022-05-19 17:02:13
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.