Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,65 zł

Re: Serwery wiszą.Gry nie ma.A niektórzy piszą że raport dobry.

Zgłoś do moderatora
Po pozyskaniu finansowania w wyniku emisji akcji seii F, w III kwartale 2019 r. Emitent kontynuował prace koncepcyjne nad aktualizacją gry Edengrad, audytem i rewizją kodu źródłowego a w przyszłości implementacją nowych zmian. Aktualizacja ma umożliwić graczom tworzenie własnych światów na podstawie Edengradu.

https://www.bankier.pl/wiadomosc/HGAMES-Raport-za-III-kwartal-roku-2019-7772740.html 

W RAPORCIE CIEKAWE INFORMACJE :) SPÓŁKA JEST SKAZANA NA SUKCES :)

I CO ???

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.