Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,65 zł , zmiana od tamtej pory: 190,91%

Re: Serwery wiszą.Gry nie ma.A niektórzy piszą że raport dobry.

Zgłoś do moderatora
PRZECZYTAJ RAPORT :) ZARZĄD JEST PROFESJONALNY :) SKOŃCZĄ GRĘ TO I SERWERY WŁĄCZA WSZYSTKO KROK PO KROKU :) NAJWAŻNIEJSZE ZARZĄD TO KLASA ŚWIATOWA :) KAMIL MODRO CZŁOWIEK NA WAGE ZŁOTA O TAKICH LUDZI INNE SPÓŁKI SIE BIJA... KAMIL MODRO WYBRAŁ SPÓŁKĘ HGAMES.

SPÓŁKA MA PIENIĄDZE, ZARZĄD KLASY ŚWIATOWEJ, ZAAWANSOWANA GRE PRAWIE SKOŃCZONA = JAK MYŚLISZ ?

 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HGAMES 1,27% 4,80 2020-10-23 14:08:23
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.