Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  15,20 zł , zmiana od tamtej pory: 9,21%

Re: Selena FM - zaskakuje mocnymi wynikami, kurs w kierunku 18 zł?

Zgłoś do moderatora
Spokojnie przed świętami będzie zmiana kodu na 2 z przodu ,
chyba że Główny pośpieszy i zrobi wezwanie, minimum to 25-30 zł aby ktoś na nie odpowiedział , myśle że trwają już rozmowy z qurcusem.
Ostatnie przeparkowanie akcji do Cypryjskiej spółki jak najbardzie wskazuje na możliwość wezwania ,
Całość akcji tarafia do głównego w cypryjskim wechikule - tak na wszelki wypadek j

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SELENAFM 2,47% 16,60 2020-01-22 15:47:11
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.