Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  33,60 zł , zmiana od tamtej pory: 2,08%

Re: Sektor lotniczy mocno odbija

Zgłoś do moderatora
Spadają bo jest korekta wzrostów. Zobacz w okresie trzymiesięcznym. Spadły o wartość 1/3 wartości wzrostu przy dużo niższym wolumenie. Jeszcze 1-2 sesje i czeka nas spokojna druga fala.
Buffet sprzedawał akcje w grudniu i styczniu gdy były dużo dużo wyzej niż teraz. Buffet przewiduje, on nie idzie z trendem.
Od wczoraj na enterze weszliśmy na 3 fale wzrostów.
Pierwsza była od 15 do 25.
Druga od 22 do 33.
Trzecia jest od 28 do okolic 42. Kto kupi jutro i w poniedziałek ten zarobi.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENTER 1,78% 34,30 2021-10-15 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.