Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  33,60 zł , zmiana od tamtej pory: -0,89%

Re: Sektor lotniczy mocno odbija

Zgłoś do moderatora
od poniedzialku notowania lin lotniczych spadają. a co do Warrena z tego co mi wiadomo sprzedawal linie lotnicze zanim nastąpila epidemia. spółki lotnicze sa teraz bardzo nisko wycenione. potrzeba jakiś dobrych info jak np ze pasazerow przybywa i będzie wystrzal. z tego co teraz widac ludzie juz zapomnieli o epidemi. koscioly pelne, centra handlowe powoli wracaja do normalnych obrotow ludzie do pracy wrocili i to wszystko w szczycie zarażen! na wakacje też wszyscy poleca jak tylko obostrzenia znikna. a gdyby pojawilo się info o szczepione to kursy wroca do stanu sprzed epidemi

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENTER -2,63% 33,30 2021-10-25 15:49:36
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.