Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  10,60 zł , zmiana od tamtej pory: -3,77%

Re: SEKO - analiza raportu za 2020r

Zgłoś do moderatora
Dzięki za analizę. Fajnie, że poświeciłeś na to czas. Faktycznie spółka nie radzi sobie z aktualną sytuacją. Ma problem ze sprzedażą i działa w bardzo konkurencyjnym środowisku. Pewnie Zarząd uporczywie twierdzi, że współpraca z zagranicznymi sieciami to błąd, bo ceny, zobowiązania itp ale bez tego nie da się prowadzić nowoczesnego biznesu w Polsce. Brak inwestycji to problem na przyszłość. Myślę, że bez nowego Zarządu, najlepsze czasy ma niestety za sobą.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SEKO 0,00% 10,20 2021-07-28 12:10:20
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.