Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  41,15 zł , zmiana od tamtej pory: 11,06%

Re: SCALENIE GPW

Zgłoś do moderatora
Masz racje okradaja polakow w bialy dzien gorzej niz prywaciarze kto stracil na scaleniach wpisujcie kto ile stracil ja 5000 na novianie i na biotonie i idmsa na bacd spolka po paru scaleniach sobie wyszla z gpw jak molnedica z newconnecta esperotia i inne spolkichyba z 20 a 5 mam na koncie w pekao i 5 mbanku i pare w ing i co jaka jest procedura w biurze maklerskim jak spolka wyjdzie sobie zadna olewka nikogo to nie intteresuje wchodza takie esperotie molmedici i rozne po 10 gr ale zeby skupic akcje jak wychodza to nie pracownicy bankow mowia zadna spplka nie na praea wyjsc a jak wyjdzie to slowo przeciw slowie takiego pracownikowi nic sie nie zrobi przyklad esperoti spolka miala przejac spolke carbo no ci co mieli konto w ing nie musza sie dziwic ze prezesem zostal czlonek ing ktory olewa wza i uchwaly po co wza i uchwaly sa potrzebne jak zrobimy 5 scalen na idmsa i biotonie tak z 1 gr na 1 zl potem spadamy na 1 gr znowu 1 zl deworan powtorka z rozrywki scalen

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GPW 0,88% 45,70 2020-10-23 17:02:12
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.