Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,21 zł , zmiana od tamtej pory: -11,90%

Re: Scalenie ?

Zgłoś do moderatora
Widzę, ze masz schorzenie, które w terminologii medycznej nazywa się „Przewlekłe wynajdywanie problemów z d=py”. A cóż cię interesi zarząd, ze brał po 10 groszy?. Załóż sobie firmę, wydrukuj akcje i bierz nawet po groszu. Nikt ci nie każe być akcjonariuszem tej czy innej firmy. Poza tym, jak ktoś brał PiPki, to brał je też po 10 groszy. Albo ma je gole albo nimi uśrednił sobie koszt zakupu w dół. Scalenie przyniesie korzyść, bi wymiecie gołodupców psujących kurs dziadowskimi kółkami. Mniejsze pole manewru na mniejszej ilości papieru.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
4MASS 6,90% 0,18 2022-10-05 17:01:15
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.