Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Sanok - Analiza finansowa

Zgłoś do moderatora
Wedle ostrożnych szacunków może to być 60 zł.

http://prntscr.com/4wuesk

Wskaźniki rynku kapitałowego wzrosłyby tylko nieznacznie (o wiele słabiej niż w przeciągu ostatnich kilku lat). P/Z wzrósłby tylko o około 0,6, a P/ZO o około 0,9.

W tej chwili te poziomy są bliżej tych z roku 2012 (proszę spojrzeć na tabelę na końcu analizy), a przecież spółka się nadal wspaniale rozwija.

Należy jednak uwzględnić ryzyko w postaci krachu na giełdach po wygaszeniu QE przez FED. Amerykańskie akcję są przecenione i wszyscy o tym wiedzą, ale cyrk na kółkach nadal jedzie dalej i raczej jechać będzie dopóki FED skupuje śmieciowe aktywa. Ewentualny krach na S&P z dużym prawdopodobieństwem pociągnie w dół również inne giełdy, w tym polską GPW. Co prawda QE3 już się skończył, ale już są głosy od członków FED o czwartej edycji..

AnalizyCornix

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SANOK 0,29% 17,20 2021-12-06 09:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.