Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  27,46 zł , zmiana od tamtej pory: -26,80%

Re: Samochód onde widziałem, nowe audi

Zgłoś do moderatora
Samochód to nie jest inwestycja. Niestety ale auta tracą na cenie zaraz po wyjechaniu z salonu o nawet 10-15%.
Dlatego też ja uważam, że lepiej pieniądze wrzucić w auta używane, a w banku Toyota są nawet używane samochody na raty. Zdecydowanie warto zajrzeć na tę ofertę: https://www.toyotabank.pl/dla-kierowcy/oferty-specjalne/kredyt-smartplan-uzywany-samochod/szczegoly/

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ONDE -5,37% 20,10 2021-10-28 17:00:50
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.