Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  91,70 zł , zmiana od tamtej pory: -18,21%

Re: Sala samobojcow?

Zgłoś do moderatora
Dnia 2020-10-26 o godz. 19:13 ~Legun napisał(a):
> Z ciekawości przyszedłem zobaczyć na to forum, Jak tam allegro się trzyma. Nie będę się nawet wypowiadać, wszak nie mój interes.
> > Ale..
> > Coś czuję że kolega wyżej i osoby które dały łapkę w górę jest na giełdzie max pół roku. I nie odrobił lekcji.
> > Kolego, jak lecą stany to i my.. W 90% przypadków.

Śmieszny jesteś, tu bdzie 150 do grudnia LOL

Nie chcesz to nie płacz chociaż ;) my tu zarabiamy poważną pieniądzę na pierwsze auto !!11

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ALLEGRO 1,08% 75,00 2020-11-27 17:03:58
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.