Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: SĄ WYNIKI ! CO WY NA TO ?

Zgłoś do moderatora

http://www.krynicki.pl/news/169/65/Unijne-pieniadze-pobudzily-kurs/

taka ciekawostka, dostali 3 mln a kurs poszedl o 20% a teraz dostali w 3 mc kilkanascie milionow i kurs nawet nie dgnął,
co ciekawsze zyski netto mieli zbliżone mimo że przychody dużo niższe
dlatego krec ruszy jak zakoczny sie walka z dpr,
jeszce kilka ciekawych art. przeczytalem
70 zeta wiecej za dpr do dla krec 1 mln złotych przy tamtych przychodach
czyli jak przychody wzrosna z tamtejszych 14 mln do 100 mln które planuje w 2013 a cena
DPR wroci do normy to może zacząc się cos dziac, powinna wynosić koło 200-250 złotych a nie 60-70, krec zarabia w tej chwili głownie na tym szkle co sam zbierze a tego było ok 20%, teraz jak przychody rosną to myśle ze procentowo jest jeszcze mniej,

proponuje przejrzec strone krynickiego i przeczytac wszystkie art. prasowe, bo sa naprawde Ciekawe.
Problem jest w związku z tym że fałszywe dpr to fałszywe przychody z powodu zbiórki szkła a Polsce jako krajowi opłaca się bardziej tracić 2 - 5 mln rocznie (róznie podają) niż płacić 200tys euro kary dziennie za brak wykonanych limitów, bo to ponad 5 mln tygodniowo

Jeżeli sytuacja w tym złodziejskim kraju się unormuje to moim zdaniem w 2013 krec moze kosztować 20 złotych,
Prezesowi wierze bezggranicznie bo widać że robi wszystko co da się zrobić i czego się nie da
założył firme od podstaw i szuka pieniędzy wszedzie gdzie się je uda znaleźć

Jedyny problem, jest to że dużo rzeczy od niego nie zależy, gdyby nie to to byłbym 100% w krecu a tak to niecałe 20%. Ale licze że choćby z powodu limitów co2 zacznie się coś dziać, jeżeli przejdą te proponowane przez unie to Polska jako kraj dostanie po d. ale dla krec może to być kolejną szansą.

Siedziałełem dziś 2 ha i przeczytałem wszystkie art. żeby mieć lepszy obraz tej spółki,
Wnioski moje są takie, że kurs kreca kiedyś będzie znacznie wyższy, tylko niestety nie wiadomo kiedy :) Ale do emerytury jeszcze daleko więc moze zdąże, myśle ze takim terminem kiedy to się już na 100% unormuje będzie 2014 rok. Czyli następna hossa krec po 20 zeta. Ale ta hossa to odbijanie się od 5 :) dlatego innym nie polecam.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KREC 0,00% 22,60 2022-07-04 12:45:35
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.