Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: SĄ WYNIKI ! CO WY NA TO ?

Zgłoś do moderatora
http://www.tvn24.pl/9294016,0,0,1,1,biznes-oparty-na-stluczce,tvn_cnbc.html

co tu dodać, z zimną krwią dokupuje w poniedziałek, zapewne będą wyniki lepsze niż przewidzieli to w prospekcie emisyjnym, jeżeli Krynicki już z taką pewnością mówi o wynikach w poniedziałek. Długo czekaliśmy zanim te wszystkie obietnice zacznąć się spełniać, ale wydaje mi się że to już czas kiedy widzimy mocne światełko w tunelu. Jest wiele argumentów za kupnem, np. to że mamy spełnić wymogi UE żeby odzyskiwać o wiele więcej tego szkła, biznes Krynickiego nie jest zależny od np cen cukru srukru, tak jak np OTMUCHÓW i nie ma ryzyka, szkło conajwyżej będzie droższe, a to działa tylko na plus KRECa, instalacja Wyszków działa świetnie i poprawi znacznie wyniki. Siłą rzeczy przy takich przychodach i rozbudowanych mocach przetwórczych akcje powinny piąć się w góre. Jeszcze jedno: jest kolejny plus, a mianowicie ile by KREC nie oddał szkła do hut, one to wszystko przyjmą, bo jest to dla nich opłacalne, a więc jest pewny rynek zbytu.
Martwi mnie nadal bardzo mały obrót, ale od poniedziałku musi coś się dziać. Na starcie ustawie zleconko, przy obrotach zerowych nawet moje zlecenie może ruszyć kursem.

Pozdrawiam KRECów :D

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KREC 0,00% 22,60 2022-07-04 12:45:35
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.