Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: SĄ WYNIKI ! CO WY NA TO ?

Zgłoś do moderatora
Ta spółka to strata czasu i pieniędzy. Na szczęście sprzedałem choć nie miałem tego dużo, teraz moge kupić 2X tyle KREC, ale 2-razy do tej samej wody się nie wchodzi.
Jak widać zainteresowanie zerowe, do tego dochodzą jakieś "dzikie kolesiowskie emisje".
Na pierszy rzut oka spółka działajaca w branży recyklingu a dokładnie stłuczki- wszystko ok.
Spoglądając głebiej wyniki nie powalają, rynek stłuczki w warunkach polskich mało opłacalny i jeszcze to ciągłe rozwadnianie akcji, w tym tempie wartość księgowa niedługo ok 1zł.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KREC -0,44% 22,50 2022-07-05 09:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.