Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: SĄ WYNIKI ! CO WY NA TO ?

Zgłoś do moderatora
ale brednie powtarzaja ludzie tu piszacy, jak ktos sie nie zna na recyklingu to niech nie pisze bzdur. to bardzo hermetyczna branza i malo przchodzi konkretnych komunikatow do ogolu. Moze i da zarobic w dlugim okresie, ale jego prospekt to mzonki. 100 mln? hehe to 350 tys ton sprzedazy czyli 100% legalnego szkla w polsce, a teraz ma 65-70 tys. Konkurencja nie spi - głównie Recykling Centrum, Rhenus Recycling i Huta Orzesze. BAjki dla frajerów. Dodatkowo tak maly zysk przy takiej skali dzialnosi i braku konkurencji akurat w jego miejscu dzialania - pln-wschodnia Polska daje poglad na slaby zarzad. Dotacje, owszem sa pozyskiwane i chwala im za to, ale to tylko pozwala im przetrwac. Kasy z biezacej dzialalnosci nie prznosza chyba ze ujemna:) DPR nie wzrosna dopoki system sie nie uszczelni ale MS nie zalezy na tym chyba. Jak narazie to stawki na 2012 sa o 15% niższe. TO mowilem ja, czlowiek z branzy:)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KREC 0,00% 22,60 2022-07-01 13:15:46
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.