Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: SĄ WYNIKI ! CO WY NA TO ?

Zgłoś do moderatora
krec ma bardzo zdyscypliwoany akcjonariat(myślę o sobie i pozostałych kilkudziesięciu osobach które wzięły udział w private placement) jak sie jeden wysypal to kurs na pare sesji zanurkowal do 2 zeta- ale to się raczej nie powtorzy- nikt tu na szybki zysk sie nie nastawial- planowalem 2012 na wyjscie ale jak to sie przesunie na 2013/2014 to krzywdy nie doznam:)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KREC 0,44% 22,70 2022-07-06 13:23:19
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.