Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,08 zł , zmiana od tamtej pory: -17,70%

Re: Sa Wegry i Ukraina. Bedzie nawet San Escobar. Przodem do klienta.

Zgłoś do moderatora
Zawarcie umowy o ustanowienie zastawów cywilnego i rejestrowego na mieniu ruchomym przedsiębiorstwa BRASTER S.A.W nawiązaniu do raportu bieżącego nr 49/2016 z dnia 14 listopada 2016 roku oraz raportu bieżącego nr 51/2016 z dnia 9 grudnia 2016 r. Zarząd BRASTER S.A. z siedzibą w Szeligach („Emitent”) informuje, że w dniu 11 grudnia 2018 r. zawarł umowę o ustanowieniu zastawu cywilnego i rejestrowego na mieniu ruchomym przedsiębiorstwa Emitenta w postaci kluczowych maszyn i urządzeń linii technologicznej do produkcji matryc ciekłokrystalicznych.Najwyższa kwota zabezpieczenia przewidziana umową o ustanowienie zastawów cywilnego i rejestrowego stanowi równowartość 130% wartości nominalnej Obligacji serii A niewykupionych na dzień zawarcia umowy i jest równa kwocie 13.650.000 (słownie: trzynaście milionów sześćset pięćdziesiąt tysięcy) złotych. Zgodnie z wyceną sporządzoną przez rzeczoznawcę majątkowego na dzień 25 października 2018 r. wartość przedmiotu zastawu wynosi 6.121.600 złotych.....

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BRASTER -4,13% 1,72 2019-05-24 16:49:39
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.