Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,71 zł , zmiana od tamtej pory: -35,77%

Re: sa trole bedzie dobrze

Zgłoś do moderatora
Zaraz, zaraz... Czy ja dobrze rozumiem, że wstyd ma być akcjonariuszom, którzy wierzyli w obietnice jakiejś spółki i dzielili się tym na forum, zawsze pod tym samym nickiem, ale spółka nie wywiązała się z obietnic i forumowicze nie mieli na to wpływu, ale podawanie się za byłego pracownika KNF, prokuratora, kontrolera albo pseudoprawnika i buk wie jeszcze kogo pod coraz to nowymi ksywkami jest spoko? Ty się dobrze czujesz?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JWA -5,00% 0,46 2021-09-23 14:43:58
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.