Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,77 zł , zmiana od tamtej pory: -40,10%

Re: sa trole bedzie dobrze

Zgłoś do moderatora
Panie prokurator, dziś jesteś "prokurator", a parę miesięcy temu byłeś byłym pracownikiem KNF z nickiem "karaKNF" na H4F i pisałeś podobne pierdoły. Nic w internecie nie ginie. Mam tu już co prawda tylko akcje serii B, ale chętnie dobiorę po wejściu do obrotu trochę w dobrej cenie od tych, którzy się wystraszą. Teraz czyścisz kible w prokuratorze bo z KNF cię wylali, naganiaczu?
https://www.bankier.pl/forum/temat_kolejna-sciema,36826595.html 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JWA 0,44% 0,46 2021-09-17 12:17:40
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.