Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,45 zł , zmiana od tamtej pory: -11,35%

Re: S11- Obwodn Olesna postęp prac w 2021

Zgłoś do moderatora
Zaawansowanie finansowe po sierpniu 2021: 30,57% ( +3,48 p.p)
https://www.s11-obwodnicaolesna.pl/postep-robot/

Jeśli chodzi o prace to już tylko na 3 obiektach mostowych zaawansowanie 0% i pewnie we wrześniu to się zmieni.
Do tego w przypadku dróg już jest zrobione 45% nasypów, 40% wykopów, 80% wzmocnienia podłoża i 18% podbudowy z kruszywa.

Ja liczę że w październiku 2021 pojawi się już asfalt na niektórych odcinkach tej trasy.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MIRBUD 1,15% 3,94 2021-10-26 17:01:57
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.