Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,87 zł , zmiana od tamtej pory: -21,05%

Re: S11- Obwodn Olesna postęp prac w 2021

Zgłoś do moderatora
Z Rady Budowy nr 22 wynika, że:
Zaawansowanie finansowe na koniec marca 2021 było: 9,31%

Podaje też że procedowali gwarancję zwrotu zaliczki co pewnie oznacza że niedługo dostaną zaliczkę (zazwyczaj jest to 10% wartości kontraktu, czyli w tym wypadku ponad 50 mln netto):
Cytat:
Temat Projektu Gwarancji zwrotu zaliczki był w minionym miesiącu jednym z podstawowych spraw formalno-prawnych do załatwienia. Wymiana korespondencji i propozycje projektów gwarancji były na bieżąco weryfikowane i opinie przedkładane do Zamawiającego.

https://www.s11-obwodnicaolesna.pl/aktualnosci/

Dodatkowo:
Zdjęcia z 3 tygodnia kwietnia 2021 (Tydzień 17):
https://www.s11-obwodnicaolesna.pl/zdjecia-z-poziomu-ziemi/

Film:
https://www.youtube.com/watch?v=LqhgRau6FVs

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MIRBUD 0,26% 3,84 2021-09-28 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.