Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,23 zł , zmiana od tamtej pory: -8,39%

Re: S11- Obwodn Olesna postęp prac w 2021

Zgłoś do moderatora
Kolejny podwykonawca do robót ziemnych został zakontraktowany:
https://www.bankier.pl/wiadomosc/MIRBUD-S-A-Podpisanie-umowy-z-podwykonawca-na-wykonanie-robot-ziemnych-w-zwiazku-z-budowa-obwodnicy-Olesna-w-wojewodztwie-opolskim-8049732.html

Zanosi się że prace niedługo ruszą pełną parą. Zapewne od marca już więcej będzie się działo bo pogoda będzie dużo lepsza i dużo więcej podwykonawców będzie zakontraktowanych.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MIRBUD 1,04% 3,88 2021-09-28 15:18:01
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.