Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,77 zł , zmiana od tamtej pory: -20,75%

Re: S11 Klanino-Bobolice- Postęp prac w 2021

Zgłoś do moderatora
Opis prac projektowych z czwartego tygodnia czerwca 2021:
http://s11.klanino-bobolice.pl/2021-2/

Przekazanie prawa dostępu do placu budowy:
http://s11.klanino-bobolice.pl/przekazanie-prawa-dostepu-do-placu-budowy/

Lista podwykonawców rośnie:
http://s11.klanino-bobolice.pl/podwykonawcy/

W IVQ2021 już roboty powinny iść pełną parą. Przez najbliższe 2-3 miesiące zapewne będą trwały w większości prace przygotowawcze.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MIRBUD -6,90% 3,78 2021-09-20 17:04:36
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.