Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,23 zł , zmiana od tamtej pory: -4,02%

Re: S11 Klanino-Bobolice- Postęp prac w 2021

Zgłoś do moderatora
Artykuł na temat S11 Koszalin-Bobolice:
https://gk24.pl/trwaja-przygotowania-do-budowy-nowej-trasy-s11-wyburza-stacje-lotos-przy-ul-szczecinskiej-zdjecia/ar/c1-15483520

Budimex już się przygotowuje do budowy.

W artykule piszą że ZRID jest oczekiwany na przełomie wiosny i lata. 2021.
Wszystkie 3 wnioski na 3 odcinki są na podobnym etapie rozpatrywania.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MIRBUD -1,46% 4,06 2021-09-17 17:04:45
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.