Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  115,60 zł , zmiana od tamtej pory: -1,77%
Dnia 2022-05-11 o godz. 00:47 ~Pytek napisał(a):
> Dobry wątek Rhetta na forum PZU, od dawna pokazuje jak gra na kontraktach - nie wiem jak skutecznie (ale od dawna utrzymuje się na rynku).
>
> https://www.bankier.pl/forum/temat_re-rhett-samowystarczalny,54545435.html

Jak patrzę z perspektywy kilku dni to bardzo średnio jest skuteczny. Może miał kilka gorszych dni ale zaskoczył mnie, że nie widzi, że na sp i nsd nalezy grać short i tyle. Jest od kilku dni konsekwentnie na S i nie narzekam...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KGHM -2,03% 113,55 2022-08-12 17:03:18
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.