Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  320,00 zł , zmiana od tamtej pory: -9,38%

Re: Rzeczywista konserwatywna godziwa cena za akcję Mo-bruku

Zgłoś do moderatora
logicznie to opisałeś-brawo TY ,jednak nie bierzesz pod uwagę faktu że giełda to nie logika a emocje a one są rozpalone do czerwoności ,mediana wyceny BM mBanku dla tychże walorów to 350 zł a IPOPEMY tłuste 386 więc mamy do jazdy w pierwszym przypadku 70 % a w drugim 90 %,ok zgadzam się z tobą aby nie dać się wyleszczyć na starcie tylko po to aby potem nie wyć do księżyca z żalu że się oddało za pół darmo, jaką redukcję przewidujesz w detalu ?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MOBRUK -1,36% 290,00 2021-01-27 17:01:42
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.