Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,92 zł , zmiana od tamtej pory: -30,87%

Re: Rzeczpospolita o NewTech Capital !!! Link poniżej !!!

Zgłoś do moderatora
NTC zawarł niewiążącą umowę z ADE Brak jakichkolwiek kar umownych - czyli należy traktować to jedynie jako intencje. Podobną umowę (czytaj jedynie intencje) NTC zawarło w przedmiocie elektromobilności (z tychże intencji pomimo prowzrostowych zajawek nic nie wynikło i stąd zjazd z 7,50 na grosze). Wracając do diabetomatu to wg ostatnich doniesień została zarejestrowana nowa spółka w której ADE i NTC mają rzekomo równą liczbę udziałów... Dalej mamy intencje i dalej kurs spada... Pozdrawiam wszystkich wypączkowanych odlotów i życzę miłego dnia!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NTCAPITAL -0,31% 0,64 2024-02-26 09:13:10
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.