Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Rynek wymiany walut w Polsce

Zgłoś do moderatora
ale małe obroty się zrobiły na igorii - chyba to konsolidacja pod infa ze spółki

póki co http://kurencja.com/Kantory-pl-gor-Polska-wiatow-potg-w-internetowej-wymianie-walut-Zauwayli-to-take-globalni-gracze,18369,nowosci.html


Kantory pl górą! Polska światową potęgą w internetowej wymianie walut. Zauważyli to także globalni gracze. Polskie firmy rzadko są światowymi liderami w swoich branżach, Polacy nieczęsto też są wielkimi innowatorami (chociaż tu i tu wyjątki się zdarzają). Ale jest całkiem istotna dziedzina, i to należąca do usług nowoczesnej gospodarki, w której polskie firmy są potęgą. Tą dziedziną jest wymiana walut przez Internet.

nie wie może ktoś kiedy zamierzają podpisać nową umowę na rynku funta? najlepiej byłoby jakby postarali się o iban, o ile to możliwe - czy będąc instytucją płatniczą można uzyskać coś takiego?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IGORIA 8,74% 0,40 2023-09-29 15:37:50
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.