Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Rynek wymiany walut w Polsce

Zgłoś do moderatora
nowy gracz na rynku: dla firm wymiana walut

Niestety, na razie będzie dostępna tylko w ramach kont dla małych i średnich firm, choć z tego, co słyszałem w mBanku - nie wykluczają wzbogacenia o ten gadżet także zwykłych ROR-ów klientów detalicznych.


http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,16563742,W_tym_banku_od_dzis_wymienisz_walute_dwoma_klikami_.html#ixzz3C4QGp8m9

http://samcik.blox.pl/2014/09/Od-dzis-w-mBanku-walute-kupisz-dwoma-kliknieciami.html

cdn

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IGORIA -0,47% 0,43 2023-10-03 16:39:02
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.