Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Rynek wymiany walut w Polsce

Zgłoś do moderatora
rynek walut > kontynuacja

z trejdoo można po najlepszym kursie wymienić kase za granicą i wysłać do Polski od razu. Co do gpw to kupując ew. to trejdo "kupią" oni przecież również klientów, a to jest dużo warte > l Ktoś te pieniądze musiał wymienić na złotówki i tu jest ukryty potencjał. Ponad 4 mld euro było do wymienienia do zamiany i wysłania do Polski – w tym roku pewnie będzie. To jest 16 mld złotych do wymiany licząc euro tylko po 4 zł - to ich trejdo ma zezwolenia na handel walutami w ue i najlepsze warunki wymiany i przelewów za granicą.

http://www.forbes.pl/emigranci-coraz-mniej-pieniedzy-wysylaja-do-polski,artykuly,175908,1,1.htm

http://serwisy.gazetaprawna.pl/praca-i-kariera/galerie/788072,duze-zdjecie,2,skapy-jak-polak-na-emigracji-coraz-mniej-pieniedzy-trafia-do-polski.html

igoria jest jedynym kantorem na gpw i do tego z licencją knf na tym wielkim rynku

cdn

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IGORIA -3,17% 0,37 2023-09-28 16:24:19
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.