Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  29,80 zł , zmiana od tamtej pory: -26,51%

Re: Rynek obecnie nie docenia wartości ZE PAK

Zgłoś do moderatora
60 da cap na poziomie 3mld. Jak najbardziej realne przy obecnych i nadchodzących cenach prądu ale mało komu chcę się to policzyć. Rynek nie docenia ale coraz bardziej dostrzega ZEP bo pojawia się w notatkach/reko banków ale jeszcze ostrożnie do tego podchodzą. Pewnie się to zmieni po pokazaniu wyników. Z pewnością nie ma w cenie jeszcze zysków z 23'. Sam SB reko dawał na 40zl przy cenie chyba +950 zł/MWh?, a ile teraz jest? No właśnie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ZEPAK 2,10% 21,90 2022-12-02 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.