Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  30,55 zł , zmiana od tamtej pory: -28,15%

Re: Rynek obecnie nie docenia wartości ZE PAK

Zgłoś do moderatora
Wystarczy spojrzeć dzisiaj na WiG20 - większość spółek SP spada, a większość spółek z sektora prywatnego rośnie. Coraz bardziej jest widoczny ten dysonans. Dlatego jeśli ktoś chce naprawdę zarobić na energetyce/węglu, zamiast dotować zadania socjalne spółek SP, pozostaje mocno ograniczony wybór do ZEPAK, PEP, BUMECH, FAMUR i kilku innych maluchów.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ZEPAK 0,46% 21,95 2022-11-29 17:01:50
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.